История

Дитячий садочок № 4 був організований у жовтні 1965 року як тимчасова споруда, в пристосованому приміщенні барачного типу. Першою завідувачкою була призначена Розенвальд Антоніна Василівна. Відкрили 5 груп, в них зарахували 90 дітей. Зима для нового садочку була нелегкою: в результаті будівельних недоліків погано працював водогін, було незадовільним опалення. Молодий колектив працівників лише почав формуватися...

Але незважаючи на всі труднощі, життя в садочку налагоджувалось. Поступово обладнувалась територія - з'явилися дитячі майданчики та були висаджені дерева і кущі. Вихователі оформляли методичний кабінет, групові приміщення та музичну залу. Особливо відмітились Довженко В.М., Барабаш Г.П., Прокопенко Є.Л. З часом колектив набирався досвіду, руками вихователей виготовлялись матеріали для занять з дітьми, прикраси до різноманітних свят.
Заклад засновано Первомайським трестом "Первомайськхімбуд" у 1965 році за адресою м. Первомайський, на вул. Кільцева,12  та передано у комунальну власність рішенням Первомайського міськвиконкому від 30.06.1992 року № 104. Дитячий садочок розміщений у пристосованому приміщенні барачного типу. Одноповерхова будівля розташована  в затишному мальовничому куточку нашого міста, має велику територію, яка оснащена цікавими сюжетними спорудами, пісочницями, спортивним обладнанням. Чисте повітря, зелена зона,обладнані ігрові майданчики та світлі групові кімнати – це наша гордість. Наш заклад - найстаріша освітянська будова в місті для дошкільнят з проектною потужністю 37 дітей, на даний час має статус малокомплектного дитячого садка, в якому функціонує 2 різновікові групи з 9-ти та 10,5-годинним перебуванням дітей, російськомовним режимом роботи.
Протягом 47 років адміністрація та колектив закладу доклали всіх зусиль аби створити сприятливі умови для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, розвитку у неї ціннісного ставлення до світу Природи, Культури, Людей, Самого Себе. В нашому дитячому закладі для організації ефективного виховного процесу створено багате предметно-розвиваюче середовище. Групи оснащені необхідним обладнанням, іграшками та розвиваючими іграми для дітей  різного віку. Вихователі нашого дитячого садка добрі, терплячі та тактовні, вміють відчувати кожну дитину, враховувати її реакцію, піднімати настрій та інтерес до навколишнього світу, намагаються зробити все, щоб розкрити в кожній  дитині   її здібності, таланти та приховані можливості. Наш дитячий садок має свої традиції та досягнення. Колектив дитячого садочку не стоїть на місці: відбуваються інновації в освіті, ростуть і розвиваються наші діти, змінюється покоління батьків і колишні вихованці довіряють нам своїх дітей і онуків. «Дюймовочка» щороку запалює нові зірочки – маленькі індивідуальності, майбутні великі зірки нашої української держави.
Наш дитячий садок - це те місце, де дітям дозволяється бути дітьми.  З моменту приходу Вашої дитини в наш дитячий садок ми стаємо колегами та партнерами, так як виховання дитини - наша спільна справа. А в  2015 році ми будемо святкувати своє 50-річчя. Історія продовжується… Тож, завітайте до нас познайомитись! Гостинно просимо!

Наші завідувачі: Розенвальд Антоніна Василівна    - 1965-1966

Малахова Неоніла Василівна         - 1966-1971